Co oznacza mikrolitiaza?
U 10 letniego syna stwierdzono na USG że obraz jądra może odpowiadać mikrolitiazie, co to oznacza proszę o odpowiedź

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Określenie to sugeruje iż w obrębie jądra lub najądrza znajdują się niewielkie-rozmiarowo złogi. Wskazana konsultacja z pediatra.