Skurcze, napięcie i ból łydki po chirurgicznym usunięciu odcisku

Witam serdecznie jestem po zabiegu usunieięcia odcisku metodą chirurgicznią. od cist znajdował się 2 cm po środkowym palcem stopy . po 3 dniach od zabiegu przestałe przyjmować leki przeciw bólowe.. Rana po zabiegowa goi się dobrze ..Czwartego dnia zaobserwowałem "bolesne skórecze" jednego z mięśni w łydce. Teraz juz jest 9 dzień od zabiegu, już stawiam kroki bez kul rana nie boli a łydka ciągle... w dzień i w noc ...ciągły stan napięcia i bólu. Co moge z tym zrobić? Ćwiczenia rozciągające i masaż robiłem... pomaga na chwile, nocą ból sam powraca.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. sądzę że objawy mogą wynikać z innego ułożenia kończyny z powodu usunięcia odcisku