Co oznacza podwyższone BASO%?

Witam Mam 22 lata miałem wykonane ostatnio badanie krwi na których mam podwyższone BASO%(ICD9:C32) zakres referencyjny podany na kartce to 0,0-1,0 mój wynik to 1,7%. Co to może oznaczać ?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego