Co oznacza senność i ból brzucha?

od wczoraj mam zawroty głowy i bol głowy ,ból brzucha ,chce mi sie wymiotowac ale nie moge,bol w plecach i po calym ciele przechodza mi ciarki i jeszcze czuje sie senna.Czym to moze byc spowodowane?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zebranie szczegółowego wywiadu medycznego, sam opis nie sugeruje konkretnej przyczyny, na pierwszy rzut oka można byłoby domniemywać przyczynę spożywczą tzn w sensie zatrucia pokarmowego. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.