Co oznacza taki wynik badania RTG płuc?

Prosze o pomoc w objasnieniu wyniku odebrałam dzisiaj wynik badania RTG opis pola płucne bez zmian naciekowych ze wzmożonym rysunkiem oskrzelowym w dolnych polach wneki zageszczone cien 12mm przykregosłupowo po prawej stronie w VIIej PMzebrowej -węzełek chłonny serce bez zmian

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie