Co oznacza wynik badania serca u 57-letniej kobiety?

Proszę o pomoc , bez innych dolegliwości ze strony serca , pobudzenia komorowe 23 i nadkomorowe 2383 , miesiąc temu 6000 nadkomorowych i 500 komorowych , a 3 miesiące temu 434 komorowych i 20 nadkomorowych czy to jest groze dla zycia

Lek. Michał Lenard

Wynik badania musi być oceniony przez specjalistę, który uwzględni historię Pani choroby i ogólny stan kliniczny. Pozdrawiam!