Co oznacza wynik zapisu Holtera u 61-latki?

Zapis holtera bardzo proszę o interpretacje zapisu.Wizyta u lekarza dopiero za miesiąc,a ja nie wiem co myśleć o wyniku,czy przyspieszyć wizytę czy spokojnie czekać.Występują u mnie objawy:chwilowe uczucie słabości. Zapis czynności elektrycznej serca obejmujący 113.541 cykli pracy serca. Średnia częstość akcji serca 81/min,podczas aktywności dniowej 85/min,nocnej 76 /min.Minimalna częstość pracy serca 81/min,maksymalna 194/min. Podczas zapisu obserwowano: 416 dodatkowych pobudzeń nadkomorowych,10 epizodów bradykardii,171 epizodów tachykardii, 1171 dodatkowe pobudzenia komorowe,190 typu kuplet,0 typu salw. Odchylenia ST maksymalnie do 0,248

Lek. Michał Lenard

Wynik musi być oceniony przez kardiologa z uwzględnieniem Pani stanu klinicznego i objawów. Należy zgłosić się na wizytę w wyznaczonym terminie. Pozdrawiam!