Co oznacza złe samopoczucie podczas stosowania Thermline?

Witam. Mam 34 lata.lekka nadwage. 2 tygodnie temu zaczęłam jeść thermline i od tego momentu codziennie się źle czuje. Jest mi słabo. Ponad to już dużo wcześniej odczuwać zaczęłam bóle pleców w ledzwiach a od stycznia zaczęłam przybierać na wadze i bardzo wyparlo mi brzuch. Od 2 dni jest mi jeszcze bardziej słabo i ciągle mi się spać chce. Do tego pojawia się luzniejszy stolec ale nie biegunka. I odczuwam duży dyskomfort związany z pachnącym brzuchem. Mam wizytę i neurologa. Proszę o poradę.

Sugeruję aby zrezygnować ze stosowania suplementacji owego produktu i wdrożenie prawidłowych nawyków żywieniowych które przyczynią się do redukcji masy ciała- bez skutków ubocznych.
Pozdrawiam, dietetyk Marianna Hall