Co oznacza żółty kolor spermy?

Mam 22 lata i ostatnio mam problem z jądrami. Tydzień temu przy stosunku z partnerko miałem żółtą sperme. Choć bardziej to wyglądało na mocz i trochę spermy. Kolor i konsystencja była taka jak mocz jak by nie było w niej spermy. Po tygodniu w pracy dostałem silnego bólu pleców na dole i do tego duży ból jąder oraz podbrzusza. Plecy mi przeszli prawie ale jądra mnie bolą dalej gdy niedotykam i dotykam ich i są znacznie powiększone. Po sprawdzeniu ich wyczowam na dwoch jadrach duze twarde narosle

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza urologa i lekarza rodzinnego