Co oznaczają brodawki na sutku?

Ostatnio zauwazylam u siebie na sutku 3 ciemne, lekko wystajace brodawki na sutku, ok 1-2mm. Nic nie boli, nie luszczy sie, nie piecze, zadnych wydzielin. Boje sie ze to rak... A moze taka moja uroda? Czy taki wyglad sutka jest normalny ?

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro zmiany pojawiły się nagle, mogą być to brodawki wirusowe. Może Pani przy najbliższej okazji pokazać lekarzowi owe zmiany.