Co oznaczają plamki na ciele u 8-latki?

Witam! Córce dwa dni temu zaczęły pojawiać się plamki na ciele oraz malutkie krostki. Przy tych większych wkoło ma taki biały obwód. Maja ma 8 lat. Przypuszczam , że to od cytrusów lub wody w jeziorze. Wysypka pojawiła się na plecach, brzuszku szyi, swędzi. Podaje wapno, neosine od wczoraj i dzisiaj kąpała się w kalium hypermanganicum galena. Co jeszcze robić? Jutro chcę się umówić do dermatologa, ale może dzisiaj będę mogła jeszcze jej cos podać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego lub pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne