Co oznaczają widoczne niewielkie rozlane ogniska demielinizacji?

O czym świadczą wyniki z rezonansu głowy :obustronnie w okolicy ciemieniowo-potylicznej widoczne niewielkie rozlane ogniska demielinizacji,nie ulegające wzmocnieniu pokontrastowemu. Byłam diagnozowana w szpitalu w Bełchatowie w marcu 2017.NIe stwierdzo SM i boreliozy.wypisano mnie w złym stanie i z lekami :cloranxen,betaserc 24, proplanolol 10 mg,ostatnio dopisano medrol.Bez zmian.Nie wychodze nigdzie z domu bo sie źle czuję,a mam małe dziecko .Jak żyć, gdzie szukac pomocy?

Witam!
Poza RM głowy prawdopodobnie wykonano jeszcze inne badania diagnostyczne: potencjały wywołane i badanie płynu mózgowo-rdzeniowego. Wynika, że wykluczono SM. Leki, które Pani zalecono służą do leczenia nerwicy i ew. zawrotów głowy. Wskazane leczenie nerwicy: psychoterapia i odpowiednio dobrane leki SSRI. Powinna się Pani zgłosić do Poradni Zdrowia Psychicznego, tam dostanie Pani pełną i właściwą pomoc.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.