Co oznaczają wyniki testosteronu u 35-latka?

Zrobiłem test na testosteron prolaktynę i psa.Testosteron wyszedł 3.11 ng.ml prolaktyna 11.27 ng.ml psa całkowity 0.949ng.ml czy to dobre wyniki mam 35 lat

Lek. Michał Lenard

Stężenie testosteronu i prolaktyny jest w granicach normy. Jeśli chodzi o PSA, to normy są zależne od metody wykonywania badań. Wynik powinien ocenić lekarz zlecający badanie. Pozdrawiam!