Co powoduje bóle głowy z tyłu?

Witam Mam 30 lat i boli mnie głowa z tyłu na dole prawej strony.Te bóle mam już z miesiąc.Mam również straszne zaniki pamięci do tego stopnia że gdy nawet czytam książkę to na drugi dzień muszę cofnąć się o kilka stron żeby sobie przypomnieć o czym była.Dodam również że ciągle jestem zmęczona choć staram się wysypiać.Dziś ból przeniósł się również do prawej skroni i jest odczuwalny tak jakbym się uderzyła choć tak nie było. Proszę poradę i ewentualne badania jakie powinnam zrobić.Pozdrawiam

Witam Panią serdecznie. Przede wszystkim powinna udać się Pani do lekarza neurologa. On po przeprowadzeniu wywiadu zleci Pani odpowiednie badania.
Jeżeli lekarz wykluczy podłoże fizjologiczne zgłaszanych dolegliwości, a objawy będą się utrzymywać może Pani rozważyć konsultację u doświadczonego psychoterapeuty, by można było się zastanowić czy możliwe jest emocjonalne podłoże zgłaszanych dolegliwości.

Małgorzata Danielewicz

www.terapia-psycholog.com.pl
www.psychoterapia.lublin.pl

Witam Panią. Bardzo mnie zaniepokoiła informacja, że odczuwa Pani ból od miesiąca i dotąd nie była Pani u lekarza. Proszę zacząć od lekarza pierwszego kontaktu. Obowiązujące procedury pozwalają mu zlecić odpowiednie badania i skierować do właściwego specjalisty. Proszę pamiętać, że jeśli ból się nasila nie musi Pani czekać do dnia roboczego tylko w towarzystwie bliskiej, zaufanej osoby można się udać na ostry dyżur w szpitalu. Proszę nie odwlekać tego kroku. Obecnie najważniejsza jest diagnoza (właściwe rozpoznanie źródła Pani bólu) oraz dostosowane do niej oddziaływania. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/