Co powoduje problemy z obrzękami?

Witam Mam od dłuższego czasu problem z obrzękami, które zaczęły się pojawiać bez żadnej przyczyny. Puchnie bardzo twarz, która jest nienaturalna i reszta ciała, przy czym raz jest lepiej raz gorzej, ale ogólnie źle. Występuje również senność, ciągłe zmęczenie, nieregularne miesiączki-najpierw dwa razy w miesiącu teraz brak, wypadanie włosów, swędząca skóra, wysypki, częste spadki cukru.Z czego może to wynikać? Pozdrawiam

Musi Pani wykonać szereg badań laboratoryjnych, aby można było prowadzić diagnostykę problemu.
Proszę iść do swojego lekarza rodzinnego, przedstawić problem, a lekarz skieruje Panią na panel badań.