Co stosować na nawracającą opryszczkę?

Moja babcia ma 89 lat, i ciągle wyskakuje jej opryszczka na wargach. Moje pytanie jest takie, co jest najlepsze na opryszczkę?Babcia stosuje heviran, różne maści, a to nic nie pomaga. Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena przez lekarza czy aby napewno była to opryszczka czy może coś innego. po za tym czy Babcia leczy się z jakiegoś innego powodu? proponuję udać się do lekarza rodzinnego.