Co znaczą moje wycinki polipów jelita grubego?

Witam ,dostałem wyniki wycinków polipów jelita grubego niestety opisy są po łacinie. Bardzo proszę o przetłumaczenie na język Polski. 1( Serrated adenomata cum dysplasia gradu minori Excisio completa) 2( Polypi hiperplastici. Excisio completa)

Lek. Paweł Szadkowski

1. Gruczolak z dysplazją małego stopnia. Usunięty w całości.
2. Polipy hiperplastyczne. Usunięte w całości. Są to zmiany łagodne.