Co znaczą takie powiększenia węzłów pod żuchwą?

Witam!Od kilku miesięcy leczę się na łuszczycę stawową.Biorę sulfasazynę i kwas foliowy.Morfologia ok, rtk klatki piersiowej ok.Leczenie zahamowało rozwój choroby,nie jest gożej ale jednak lekarka chce dążyć do cofnięcia obecnych zmian bo nie są bardzo zaawansowane.Ale martwi mnie coś innego-od kilku dni pojawiają się powiększone węzły.Wszystkie po lewej stronie ciała.Pod żuchwą, na szyi z tyłu, w dole łokciowym..czy takie powiększenia mogą mieć związek z chorobą?Boję się trochę...Co zbadać?
Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze aby miało związek konieczna diagnostyka. Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego sadze ze przede wszystkim morfologię