Co znaczy kłucie pod żebrami?

Od kilku dni kluje mnie na przemian (nie jest to bolesne czasami praktycznie nie wyczuwalne)czasami kilka godzin nic nie czuje.raz w lewym boku raz w prawym.raz pod zebrami raz w pobliżu serca czasami w pachwinie.nigdy nie pluje mnie w dwóch miejscach na raz.nic mnie nie boli ani żadnych innych objawów nie mam poza tym że od jakiegoś dłuższego czasu drży mi powieka

Lek. Paweł Szadkowski

Pani objawy nie są raczej niczym niepokojącym. W razie znacznego nasilenia dolegliwości najlepiej udać się do lekarza pierwszego kontaktu.