Kłucie w piersi i pod żebrami, ból głowy oraz lęk o zdrowie

mam kucie w lewej piersi i czasami zlewej strony pod zebrami czasami boli mie tesz glowa co to moze byc pije czesto kawe i stresuje sie rok temu pekly mi wzody iteraz tez sie tego obawiam czy to tylko jest moja obsesja i jak mysle to odczuwam kazdy bul i zaraz panikuje

Witam, proszę skorzystać z konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu w celu ustalenia czy przyczyny odczuwanych dolegliwości związane są z procesem chorobowym czy wynikają raczej z przeciążenia/ stresu o którym Pani/ Pan pisze. W związku z tym, że opisuje Pani/Pan to co się dzieje, w sposób sugerujący nadmierne skupienie uwagi na zachodzących procesach w ciele ("czy to tylko jest moja obsesja i jak mysle to odczuwam kazdy bul i zaraz panikuje") proszę pomyśleć o wizycie u psychologa/psychoterapeuty. Pozdrawiam Danuta Michalczyk