Co zrobić w przypadku wykrycia bakterii coli w moczu?

Witam. Od sierpnia walczę z bakterią coli w moczu. Robiłem już dwa posiewy wybralem kilka leków z tego dwa antybiotyki. Teraz urolog przepisał mi uro-vaxom i powiedział mi że już innego leku nie ma. Biorę ten leku już 2 miesiące i nie czuję poprawy. Czy rzeczywiście już nie ma innej możliwości leczenia .? Skoro dotychczasowe nie przyniosły efektów.?
Lek. Michał Lenard

Być może należy zastosować leczenie kilkoma antybiotykami naraz. Sugeruję skonsultowanie problemu z drugim specjalistą, który oceni Pańskie wyniki badań i być może zaproponuje lepsze postępowanie. Pozdrawiam!