Co zrobić z tą plamą po ukąszeniu?

Witam, nie wiem co mnie ugryzło, ale na skórze pojawiła się krwisto czerwona plama, nieregularna, przypominająca trójkąt. Próby okładów, smarowania nic nie dały i po jakimś czasie zaczęła się powiększać. Z plamy powstał rumień, coraz większy, okrągły, przypomina pokazywaną wszędzie "tarczę", ale przejaśnienia nie są bardzo jasne. Całość jest teraz mocniej lub mniej różowa, brzegi ciemniejsze i swędzące. gdy się je zadrapie lub podrażni, np. ubraniem, oprócz świądu pojawia się ból. Rumień wciąż się powiększa. Nie pomaga wapno, ani maści zalecane przez lekarza. Stosowałam Entil, pimafucort, edelan - kolejno, nie na raz oczywiście. Trwa to już ponad miesiąc.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza poz. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl