Co zrobić z taką zmianą na udzie?

Mam pytanie. Jakieś pół roku temu uderzyłam się dosyć mocno w udo zewnętrzne, był siniak dosyć długo bolalo. Kiedy wszystko się zagoiło to powstalo wgłębienie w udzie i jest dosyć mocno widoczne, boję się co to może być, a w obecnej sytuacji nie można nawet iść do lekarza. Może jest na to jakiś sposób.

Poradnie lekarzy rodzinnych funkcjonują więc powinna się Pani umówić na teleporadę i następnie lekarz zaprosi Panią na wizytę osobistą lub poprosi o przesłanie zdjęcia na maila.