Co zrobić, żeby zmniejszyć dolegliwości i nie uszkodzić tatuażu?

Dobry wieczór. Rok temu zrobiłam tatuaż i do dziś jest w niektórych miejscach wypukły i czasami swędzi podejrzewam ze porobiły się blizny. Co mogę zrobić żeby zmniejszyć dolegliwości a nie uszkodzić tatuażu?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej.