Czas działania Klopiksol AK FAZA

Witam serdecznie . Dostałem w zastrzyku 3 dni temu Klopiksol AK FAZA. Bardzo żle się po nim czuje ,moje pytanie jest takie -jak długo trzeba czekać żeby zeszło jego działanie ,z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza pierwszego kontaktu lub do izby przyjęć szpitala, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.