Czerwone krostki na członku i popękany żołądź penisa

Witam, w paź i lutym miałem problem z małymi czerwonymi chrostkami na członku, lecz po maści Clotrimazolum dolegliwość ta znikała. Ostatnio pojawiła się znowu, lecz myślę, że to wina zbyt krótkiego stosowania (używałem 2-3 dni dopóki chrostki nie znikły) lecz tym razem stosuję zgodnie z ulotką już ponad 2 tyg i wszystko wydaje się ok. Martwi mnie tylko, że od dość długiego już czasu mój żołądź jest jakby popękany, nierówny lecz w zwodzie te pęknięcia znikają. To naturalne czy wina tego wyżej?

Lek. Tomasz Budlewski

Trudno ustalic przyczyne zmian bez obejrzenia ich, sugeruje wizytę u lekarza.