Czerwone, nieswędzące uwypuklenie w okolicy pępka

Witam, Mam pytanie, poniżej pępka pojawiło się u mnie coś na kształt czerownej krosty, nie swędzi ale jest wypukłe twardawe i i mocno czerwone. Zapisałem się już do dermatologa ale tak jeszcze chciałem zapytać się o zdanie. Tomasz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może mieć podłoże zapalne. Nie można wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego w umówionym terminie.