Czerwone plamy na policzkach i suchość skóry

Witam . Od ponad roku na policzkach wyskakują mi czerwone plamy, ciągle takiej samej wielkości, i w tych samych miejscach . Czerwone plamy wyskakują gdy się zdenerwuje, gdy będę przebywał na polu, wietrze i później wejdę do pomieszczenia od razu się pojawiają .Plamy tez pojawiają się podczas wysiłku. Jak sie pojawiają te plamy to nie kiedy czuję taką straszną suchość na zaczerwienionych miejscach . Proszę o pomoc . Czy są jakieś maści, kremy,zabiegi kosmetyczne które mi pomogą, na moją podrażnio

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.