Czerwone plamy na żołędzi penisa po zabiegu powiększania

Dzień Dobry:) Proszę o radę jaki mam krem użyc na żołędzia na którym znajdują sie plamki czerwone.Powiększam żołędz przez naciąganiem pasem phallosan.Po trzech dniach plamki znikają,ale jak tylko żołędz jest w tej tubie to od razu się robi czerwona i plamki powstają. Dziękuje za odpowiedż

Witam. Niestety zastosowanie jakichkolwiek maści raczej nie przyniesie pożądanych rezultatów, gdyż zmiany powstałe w obrębie żołędzia są wynikiem uszkodzenia drobnych naczyń i powstania niewielkich krwiaków. W ich resorpcji mogą pomóc okłady z lodu.