Czerwony nos i policzki oraz zrogowaciała skóra na łokciu

Mam czerwony nos i policzki wokół nosa nasila sie to bardzie w czasie wysiłku i wyższej temperatury. Po zatem na jednym łokciu mam zrogowaciała bolesna skore prosze o pomoc Serdeczne dzieki

Prawdopodobnie to zmiany związane z popękanymi naczynkami. Łokieć należy intensywnie natłuszczać np. .maścią Alantan Plus kilka x dziennie i na noc stosować opatrunki. Dobrze jest też wykonać badania hormonów tarczycy.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.