Częste bóle w okolicach brzucha, pieczenie podczas picia ciepłego jedzenia

Witam mój problem polega na tym że mam bardzo częste bóle w okolicach brzucha , pieczenie podczas picia ciepłego jedzenia ciepłego posiłku np.zupy, często w nocy wstaje i bardzo piecze , czasami jak zasypiam i przewracając się z boku na bok to czuje pieczenie które po chwili ustaje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wskazują na występowanie nieprawidłowości w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.