Częste mruganie u 7-latki

Witam , proszę o odpowiedz, moja córka 7 lat od pewnego czasu , ciągle mruga, oczy nie są zaczerwienione, nie skarży się że bolą, co może być przyczyną?

warto skonsultować się z okulistą, może trzeba nawilżyć spojówki. Często mruganie pojawia się w sytuacjach napięcia, mogą być objawem tiku. Proszę skontaktować się z pediatrą, który zadecyduje o konieczności wizyty np u psychologa lub neurologa.