Częste oddawanie moczu po nocy

Dlaczego kiedy jeszcze nie zdążę się dobrze wzbudzić ze snu tj np o 5 rano już goni mnie do wc? I mam tak że jak załatwię się rano i się jeszcze szykuje i za jakąś godzinę jem śniadanie to po chwili znów mnie goni.. I nie jem nic w szkole gdzieś do 10 bo cały czas mam te objawy. A po południu i wieczorem nic nie mogę wydusić z siebie.. Boli mnie często brzuch wieczorem, i czasami jak jestem gdzieś na pizzy itp to zaraz zaczyna mnie boleć brzuch ale nie mogę się załatwić. Proszę o odpowiedz
Lek. Daniel Lewczak Urolog

Zgłaszane objawy mogą być różnego pochodzenia ale nie można ich lekceważyć. Proszę zrobić dzienniczek mikcji (oddawania moczu i parć itp) i z nim zgłosić się na wizytę do urologa. Leczenie i diagnostyka mogą nie być łatwe. Pozdrawiam

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
trudno odpowiedzieć bez badania i badań dodatkowych, proponuję wizytę u urologa
pozdrawiam