Częste oddawanie moczu w trakcie leczenia raka piersi

Jestem w trakcie leczenia raka piersi chemioterapia,mastektomia a w zeszlym tygodniu zakonczylam naswietlania od prawie dwoch tygodni moja temperatora wynosi od 37,4-do 37,8 38 w dodatku zauwazylam ze oddaje czesto mocz budzac sie w nocy kilka razy moje pytanie brzmi czynoze to moec zwiazek z rakiem (wezly chlonne czyste bez przerzutow odleglych)

To objaw, który należy zgłosić prowadzącemu onkologowi. Choć częstomocz może mieć podłoże infekcyjne (wówczas są inne objawy), to występuje także w chorobach układu krążenia, nerek, cukrzycy...