Czy badanie ANA może mieć różny wynik?

Czy badanie ANA moze mieć różny wynik?Polska 08.2018 i 01.2019-dodatnie typ świecenia ziarnisty1:160.Anglia 01.19-serum ANA pattern-anti-nuclear antibody NEGATIVR(<1/80)pattern and grade-negative.Obiawy bólów rąk, nóg,pleców. Bolerioza ujemna.wszystkie pozostałe badania w normach.HVC po ośmio-tygoniowym leczeniu zakaczonym 26.12.18 wirus nieaktywny i nastepne badanie w marcu.dosatkowo zmęczenie,osłabienie.Surowica w Polsce przechowywana jeszcze przez tydzień gdzie można dalej wykonać serię ANA o ile to coś da?

Szanowna Pani, zalecam wizytę u reumatologa. Czasami HCV może powodować nieprawidłowe wyniki