Czy badanie prenatalne może wykazać niedotlenienie?

Dzień dobry od 21tygodnia czuje słabiej ruchy, w 20 tym tygodniu miałam badania prenatalne i było wszystko dobrze. Naczytałam się że zmniejszenie aktywności dziecka może być przyczyną niedotlenienia i martwię się czy faktycznie. Czy jakbym zrobiła jeszcze raz badania prenatalne wyjdzie np. niedotlenienie?

witam jeśli lekarz prowadzący nie widzi niczego niepokojącego to proszę się nie martwić