Czy derealizacja jest groźna?

Witam, zauwazylam ze kiedy jestem zmeczona mrowi mi glowa i kreci mi sie w niej. Czasem mam dziwne uczucie jakbym na chwile straciła kontrole nad sobą i sie na chwile wylaczam. Boje sie tego uczucia czy derealizacja jest grozna ? Uczucie te towarzyszy mi również czy napadzie paniki które mam czasem przed snem.

Na podstawie tego, co Pani napisała nie jest możliwe postawienie diagnozy, czyli odpowiedzenie na pytanie, co tak naprawdę Pani dolega. Możliwe to będzie na konsultacji u lekarza psychiatry. Jeżeli będzie taka potrzeba, zleci on dalsze badania, ewentualnie konsultacje u innych specjalistów, np. neurologa. Zachęcałabym także do wizyty u psychologa/psychoterapeuty ze względu na napady paniki, o których Pani pisze.