Czy doszło do uszkodzenia skóry?

dzień dobry, siedząc wylałam sobie kawę o temperaturze ok 80 st. C, oblewając krocze. Minęło 5 miesięcy. Byłam w bawełnianych majtka i cieniutkich legginsach. Nigdy nie miałam bolesności górnej partii okolic genitalnych, teraz wydaje mi się że jest to delikatny ból,który pojawia się przy delikatnym choćby kontakcie z bielizną, a jednocześnie jakby przytępienie czucia. Czy możliwe jest ,że nastąpiło trwałe uszkodzenie skóry, i jakie ? Dodam, że w między czasie nie miałam stosunku. Dziękuję za odpowiedz

szanowna Pani przez internet nie jestem w stanie tego stwierdzić, proszę udać się do lekarza