Czy jeśli wezmę tabletki antykoncepcyjną przed okresem to okresu nie będę mieć?

Witam czekam na okres mam dostac w nast tyg ale nie chcw go dostac mialam przerwe w tabletkach pol roku czy jesli teraz wezme tabletki przed okresem to okresu nie bede miec?

Lek. Tomasz Budlewski

raczej będzie. proszę udac się do lekarza ginekologa i kierować się jego zaleceniami