Czy jest jakiś woodporny kosmetyk na głębokie blizny?

Witam,mam kika głębokich starych blizn na nodze a że zbliżają się upały to już nie mogę chodzić w długich spodniach i chciałam sie zapytać są jakieś kosmetyki wodoodporne żeby ukryć je jakieś i swobodnie będzie się można kąpać z tym. Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiama

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przede wszystkim blizny należy chronić przed działaniem promieni słonecznych stosując bloker - czyli krem z filtrem SPF 50+. Do zamaskowania blizn powierzchownie można stosować kosmetyki do makijażu - bazę i podkład, wybierając te wodoodporne.