Czy Letrox i Novynette można stosować razem?

Leteox a novynette Witam chcialaby zapytac czy leteox ma wplyw na dzialanie tabletek novynette .letrox mam brac pol godziny przes sniadaniem a novynette biore codziennie o 7 rano.jaki musi byc odstep miedzy przyjmowaniem tabletek czy powinnam zmienic pore przyjmowania novynette?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie stwierdzono interakcji między powyższymi lekami Sadze ze lepiej zmienić godzinę przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych zgodnie z ulotka danego leku