Czy mam dziecku zrobić dodatkowe badania?

Dzień dobry, roczne dziecko dostało plesniawkę po amoksiklawie, leczona nystatyną przez 7 dni, kilka dni po leczeniu włączono zinnat, pleśniawka pojawiła się na nowo w 3 dniu leczenia zinnatem. Podaję dicoflor i vivomix kilka razy dziennie czyli aż za dużo. Niestety nie pomaga. Czy dzecku trzeba zrobić dodatkowe badania czy podać znowu nystatynę?

Szanowna Pani, jeśli leczenie nystatyną jest niewystarczające to proszę udać się do pediatry, dopiero wtedy lekarz zleci dalszą diagnostykę. Pozdrawiam