Czy marihuana może wejść w kontakt z hydroksyzyną?

Witam. od ponad dwóch tyg. biore sympramol w dwoch dawkach dziennie po 50mg.I hydroksyzyne raz na jakis czas. Na zaburzenie sonatyzacyjne. Przed braniem lekow zdarzylo mi sie zapalic marihuane. Czy thc moze wejsc w interreakcje z tymi lekami? Czy zagraza to zdrowiu?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli od stosowania marihuany minął już jakiś czas to raczej wątpliwe żeby powodowało to istotne interakcje z lekami stosowanymi w chwili obecnej. Odradzam jednak używanie jakichkolwiek używek podczas takiej terapii.