Czy młoda kobieta może poddać się zabiegowi plastyki powiek górnych z powodów estetycznych?

Czy młoda, 22-letnia kobieta, może poddać się zabiegowi plastyki powiek górnych z powodów stricte estetycznych? Gdy oczy przez to wyglądają na zaspane, a ponadto fałd skóry zasłania dużą część ruchomej powieki? W jakich okolicach oscyluje cena takiego zabiegu?

Cena zabiegu waha się w zależności od miejsca wykonania.
Innym rozwiązaniem jest przeprowadzenie zabiegu aparatem emitującym energię plazmową.Jest to nowe urządzenie i technologia od kilku lat na rynku Jest to zabieg tańszy , nieoperacyjny. stanowiący alternatywę dla operacji.
Może zacząć od niego?