Czy mogę bezpiecznie stosować te produkty karmiąc piersią?

witam serdecznie! Chciałabym spróbować pozbyć się przebarwień na twarzy stosując krem Pharmaceris W Melacyd, dermo-ochronny krem, wybielający przebarwienia na dzień, SPF 50 oraz PHARMACERIS W MELACYD INTENSE KREM WYBIELAJĄCY NA NOC. Karmię piersią, czy mogę bezpiecznie stosować te produkty?

Dzień dobry, to pytanie do producenta, bowiem to on powinien wiedzieć czy skaldniki i ich stężenie procentowe jest bezpiecznie dla kobiet w ciąży.
Pozdrawiam serdecznie