Czy mogę już z powrotem zażywać Izotek?

Witam. Z początkiem nowego roku skończyłem terapię izotretynoiną. Leczenie trwało 9 miesięcy. Jednak trądzik powoli, ale jednak wraca. Myślę, że to tylko kwestia czasu kiedy pojawi się większy wysyp. Czy mogę już z powrotem zażywać Izotek czy muszę odczekać jakiś okres czasu?

Dzień dobry, zalecam podjecie innego sposobu leczenia/terapii. Kuracja trwała długo i nie przyniosła zadowalających rezultatów w związku z czym należy podjąć inne kroki.

pozdrawiam serdecznie