Czy mogę odstawić lek Cital?

Witam . Jeżeli po dwoch dniach odstawie leki cital to czy coś się stanie . Mam uboczne skutki . Pot i drżenie silny ból głowy . O stałej porze . Wzięłam dopiero cztery tabletki po 10 mg chociaż od samego początku miałam 20mg. .

Mozna odstawić bez powikłań.
Jednak najlepiej przeczekac ten okres złego samopoczucia, zwykle objawy uboczne występuja na początku leczenia, po kilku dniach organizm przyzwyczaja sie do leku i objawy sa coraz mniejsze. Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Działania niepożądane w trakcie stosowania tego leku występują najczęściej w 1.-2. tyg. stosowania. Nie należy samodzielnie odstawiać tego rodzaju leków. Należy udać się na konsultację do lekarza, który przepisał Pani ww. lek.