Czy mogę tę zmianę zamknąć laserem?

Dzien dobry, trzy lata temu przeszlam toczen skorny odmrozinowy, dwa lata temu leukocytoklastyczne zapalenie naczyn skory. Od roku nie mam objawow i nie biore zadnych lekow. W miedzyczasie w czerwieni wargowej pojawilo mi sie jeziorko zylne. Czy moge je zamknac laserem? Generuje on strzal zimna a potem ciepla. Czy z moja historia jest to bezpieczne?

Dzień dobry,

Szanowna Pani, najlepiej będzie skonsultować się z lekarzem wykonującym zabieg. Po zapoznaniu się z Pani historią choroby będzie mógł Panią zakwalifikować do zabiegu.

Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczyńska