Czy mój wynik znów wskazuje na przepuklinę i konieczność rezonansu?
Witam jestem już po dwoch zabiegach przepukliny kregoslupa L5/S1 dzisiaj otrzymalem wynik nastepnego rezonansu bo dolegliwosci wróciły Tylne, centralno-prawoboczne uwypuklenie pierścienia wloknistego na poz. L5/S1 modelujace worek oponowy oraz prawy korzeń nerwu rdzeniowego. To znowu przepuklina i zabieg?

MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu
Główne osiągnięcia polskiej transplantologii
Polska transplantologia nieustannie się rozwija. Przeszczepy są coraz skuteczniejsze i bezpieczniejsze. Sprawdź, jakie są główne osiągnięcia polskiej transplantologii.
Witam serdecznie,
Odpowiadając na Pana pytanie to tak. Badanie zobrazowało chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię z uciskiem na korzeń nerwu rdzeniowego. Dalsze postępowanie do decyzji lekarza zlecającego badanie. Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego celem ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.