Czy moje objawy wskazują na migrenę?
Robiłem w dniu 23 marca 2023 roku badanie głowy przy wypełnianiu ankiety napisałem że mam bóle głowy,zawroty głowy i wymioty .Miałem rezonans magnetyczny głowy ,czy lekarze znajdą przyczyny bóle głowy,zawroty głowy a także wymioty przy rezonansie magnetycznym?Bo narazie leczę się u neurologa ,neurolog chce zobaczyć rezonans magnetyczny jak wyjdzie i co tam się dzieje ,bo mówiłem neurologowi,że mam bóle głowy,zawroty głowy i wymioty ,neurolog powiedział,że niepokojące te wymioty i nie wiedział skąd te wymioty zastanawia się czy nie mam migreny

MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu
Profilaktyka udaru mózgu
Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.
Dzień dobry,
lekarz neurolog wymaga diagnostyki obrazowej która jest potrzebna do rozpoznania Pańskich niepokojących objawów klinicznych. Po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu przez lekarza oraz przeprowadzenia badania neurologicznego, lekarz chce porównać diagnostykę wykonaną z badaniem neurologicznym i z objawami klinicznymi aby potwierdzić lub wykluczyć zmiany CUN.
Pozdrawiam